Кабмін вирішив створити нове міністерство і перейменував Міненерго

Кабінет міністрів ухвалив рішення створити окреме Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів.

Об этом сообщает Редакция news

Про це заявила в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Бусловец. Її відомство перейменували в Міністерство енергетики, а також у нього забрали функції, пов’язані з екологією. .

"Інституційна спроможність діючого міністерства виключає належний рівень формування і реалізації державної політики", – сказала Буславец.

Кабмін вирішив створити нове міністерство і перейменував Міненерго

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що попереднє об’єднання відомств не дало того ефекту, якого очікувалв влада. "Для мене було дивним, коли я потрапив на перші засідання Кабінету міністрів, коли міністр енергетики спочатку доповідав про стан справ у атомній енергетиці, потім про вугільну галузь, а потім про червонокнижні рослини та вилов мотиля. Відтоді я став прихильником того, що екологією повинен займатися професійний еколог, якому це близьке і який цим живе", – заявив Шмигаль.

Як повідомляв OBOZREVATEL, прем’єр-міністр Денис Шмигаль у першому ж виступі у Верховній Раді пообіцяв підвищити пенсії та знизити зарплати міністрів. Фактично виправив "помилки" свого "попередника", на які вказав президент Володимир Зеленський. Слухняний і виконавчий – такими словами Шмигаля характеризує більшість його знайомих.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/analytics-and-forecasts/kabmin-virishiv-stvoriti-nove-ministerstvo-i-perejmenuvav-minenergo.htm”