Зеленський попросив допомоги у Венеціанської комісії для розв’язання конституційної кризи

Зеленський попросив допомоги у Венеціанської комісії для розв’язання конституційної кризи

Президент Володимир Зеленський попросив голову Венеціанської комісії Джанні Букіккіо провести експертизу і роз’яснити, яким чином можна уникнути незворотної шкоди антикорупційній реформі після скандальних рішень Конституційного суду України.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомляє пресслужба Офіса президента.

Сторони обговорили пошук комплексного рішення для швидкого виходу з конституційної кризи в Україні, зауважують в ОП.

"Потрібно напрацювати механізми, які б назавжди усунули можливість будь-якого впливу на суддів КСУ та вдосконалили процедури ухвалення рішення суддями. Важливо відновити довіру суспільства до конституційного судочинства. Ця довіра наразі повністю зруйнована. Пропоную активізувати роботу щодо пошуку збалансованого комплексного рішення для швидкого та ефективного розв’язання кризи", — заявив Зеленський.

Глава держави звернувся до Венеціанської комісії щодо її експертизи в роз’ясненні питань, яким чином уникнути нанесення рішенням КСУ від 27 жовтня незворотної шкоди антикорупційній реформі.

Вони також обговорили напрацювання законопроєктів щодо відновлення покарання за брехню в деклараціях, забезпечення повноцінної роботи НАЗК і НАБУ. Також говорили про проведення комплексної судової реформи, зокрема реформування механізму добору суддів, а також Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

"Вечірні Вісті"Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/policy/1605895685-zelenskiy-poprosiv-dopomogi-u-venetsianskoyi-komisiyi-dlya.html”