На Одещині податківці упередили використання підприємством фіктивного податкового кредиту на суму понад 2,3 мільйона гривень

последние новости в Украине останні новини в Україні


Фахівці Головного управління Державної податкової служби в Одеській області викрили схему ухилення підприємством від сплати податків. В результаті вдалих дій податківців, упереджено використання фіктивного податкового кредиту на суму понад 2,3 мільйона гривень ПДВ.

Об этом сообщает Зе Люди

Податківці Одещини упередили використання фіктивного податкового кредиту на суму, що перевищує 2,3 мільйона гривень ПДВ. Про це повідомила пресслужба Державної податкової служби України напередодні.

Згідно з опублікованою інформацією, в ході проведених заходів встановлено, що ТОВ "Х" здійснювало фіктивну купівлю, зберігання та продаж товарів, а саме – придбавало оливи відомої марки, в подальшому, маючі на меті реалізацію інших товарів та послуг (у тому числі збирання, перевезення, утилізацію відпрацьованих мастил, імпортованої продукції). При цьому у товариства були відсутні власні або орендовані основні засоби та штатні працівники.

"Зазначений платник був включений до переліку ризикових платників, що в подальшому унеможливлює розповсюдження схемного податкового кредиту, та прийняті відповідні рішення щодо включення всіх учасників схеми до переліку ризикових платників податків. Таким чином, підприємства реального сектору економіки не скористалися вказаною схемою та здійснили сплату податкових зобов’язань до державного бюджету в повному обсязі", – наголосили в пресслужбі.

Нагадаємо, в Міністерстві фінансів України повідомили, що четвертий місяць поспіль податкова перевиконує індикативні показники. Зокрема у серпні на 14 мільярдів гривень, +33,2%. Також ASPI news повідомляло, що голова Державної податкової служби України Олексій Любченко провів робочу зустріч з представниками Міжнародного валютного фонду.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/na-odeschini-podatkivci-uperedili-vikoristannya-pidpriemstvom-fiktivnogo-podatkovogo”